Telefon

Türkiye’nin yenilikçi ve özel telekomünikasyon çözümlerini bireysel ve kurumsal
kullanıcılara sunmak için çalışıyoruz.

Onnet Telefon

 

Onnet Kurumsal Ses hizmeti, Sinerji omurgasına fiber erişimi, Leased Line, Metro Ethernet, G.SHDSL gibi fiziksel hatlar ile bağlı müşterilerimize IP teknolojileri ve merkezi softswitch altyapısı üzerinden Sabit Telefon Hizmetleri kapsamında şehir içi, şehirler arası, GSM ve uluslararası yönlerinde sağlanan telefon hizmetidir. 

%60'lara varan indirimlerle, yedekli sabit ses omurgası üzerinden yüksek kaliteli ses hizmeti sunulur. Müşterilerimizin data hizmetleri de aynı hat üzerinden sağlanıyor ise ses paketleri hem müşteri hattında hem de omurgada önceliklendirilerek ses kalitesi güvence altına alınır. Bu hizmetten faydalanan kurumlar Sinerji'ye abone olan diğer kurumlara da Sinerji omurgası üzerinden düşük maliyetle erişebilmektedirler.

• Servis kalitesi – Sinerji sabit ses hizmetleriyle ilgili olarak ses kalitesine ek olarak 7/24 "help desk" desteği, satış sonrası teknik destek ve Servis Seviye Sözleşmelerinde belirlenen kriterler kapsamında müşterilerimize daha kaliteli servis sağlamaktayız.

• Komple çözüm paketleri - Ses paketleri, ses servisinin yanı sıra müşteriye hizmet amacıyla Vodafone personeli tarafından kurulacak ekipmanları da kapsamaktadır. Böylelikle müşterilerimiz servisin satın alımından kullanımına kadar komple çözümlere kavuşmaktadır.

• Farklı tipte faturalama seçenekleri kullanılan faturalandırma programı sayesinde aranılan yere ve zamana göre indirimli fiyat opsiyonları, Sinerji sabit ses müşterilerinin birbirleri arasında yapacağı görüşmelerde indirim olanakları ve paketlendirilen servislerde indirim olanakları sunulmaktadır.

• Online raporlama - Müşterilerimizin trafik detaylarını web sitesinden eş zamanlı olarak görebilmelerine imkan tanımaktadır. Sorunların iletiminde kullandığı programla ise müşterinin web sitesinden hizmetle ilgili yaşadığı problemleri anında yansıtabilmesini, sonrasında Vodafone tarafında problem giderilene kadar yapılan adımları izleyebilmesini sağlamaktadır. Ayrıca Servis Seviye Sözleşmelerinde belirlenmiş olan kriterlerle ilgili haftalık veya aylık raporlar web sitesi aracılığıyla incelenebilmektedir.

• Bütünleşik çözüm imkanı - Veri ve ses bağlantısını ayrı ayrı ekipmanlar üzerinden ya da aynı ekipmanı kullanarak sağlama imkanı sunulmaktadır.

 

Sinerji Müşteri Hizmetleri / 0850 660 0 660