Telefon

Türkiye’nin yenilikçi ve özel telekomünikasyon çözümlerini bireysel ve kurumsal
kullanıcılara sunmak için çalışıyoruz.

Numara Taşıma

 

Sabit telefon numaraları da GSM numaraları gibi taşınabilmektedir. Sabit numaranızı değiştirmeden Sinerji'ye taşıyabilir, Sinerji'nin avantajlı voip hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sabit Numara Taşıma İşlemi Nedir?

Sabit numara taşıma, sabit numaranızın değişmeden mevcut operatörünüzden farklı bir operatöre taşınması işlemidir. Sabit numara taşıma işlemi ile hizmet alınan mevcut operatörünüzle ticari ve fiziksel bağlantınız tamamen kesilecek, numaranız taşınan operatörden hizmet verir duruma geçecektir.

Taşınan Sabit Numara Nasıl Kullanılır?

Taşınan sabit numaranız artık VOIP teknolojisini kullanarak hizmet verir. Taşınan sabit numaranız internet üzerinden hizmet vereceği için ip tabanlı bir yapıya (Ip santral, Ip Telefon, PC-kulaklık v.b.) sahip olmanız gerekir. Bireysel kullanıcılar için taşınan numaranızı mobil numaranıza yönlendirebilirsiniz. Bu durumda taşınan sabit numaranıza gelen çağrılar direkt olarak yönlendirilen numaraya gelecektir.

Sinerji'ye Sabit Telefon Numaranızı Taşımanın Avantajları Nelerdir?

  •         Sahip olduğunuz numaranız değişmeden ve lokasyon bağımlılığı olmadan kullanabilirsiniz.
  •         Numara taşımanın herhangi bir taşıma, kurulum ve abonelik ücreti yoktur. İlk kullanım maliyeti sıfırdır.
  •         Aylık sabit ücret uygulaması yoktur. Tamamen ücretsiz bir servistir.
  •         Numaranızı taşımanızla birlikte eski operatörünüze olan tüm fiziksel ve ticari bağlantınız kesilir. Dolayısıyla eski operatörünüz artık hiçbir şekilde faturalama yapamaz ve eski operatörünüzün lokasyonunuza gelen telefon hattı kesilir.
  •         Taşıdığınız tek bir numara üzerinden eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. (İnternet hızınıza bağlı olarak.)
  •         Farklı projeleriniz için birden fazla numara taşıyabilirsiniz. Taşıdığınız numaralar aranan numaranız bilgisi eşliğinde mevcut hesabınıza yönlendirilir. Böylelikle santralinizde aranan numaranıza göre senaryolar oluşturabilir, santralinizde birden fazla proje çalışabilirsiniz.
  •         Sinerji'ye  taşıma süreci içerisinde kesinlikle kesintiler oluşmamaktadır.
  •         Sanal numaranıza ücretsiz telesekreter servisi.
  •         Taşıdığınız numarayı istediğiniz mobil veya sabit numaraya yönlendirme.

0850 ‘li veya Coğrafi numara nasıl alınır?

Ücretsiz 0850 ‘li numara almak için Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

Sinerji Müşteri Hizmetleri / 0850 660 0 660