Telefon

Türkiye’nin yenilikçi ve özel telekomünikasyon çözümlerini bireysel ve kurumsal
kullanıcılara sunmak için çalışıyoruz.

Numara Tahsis

 

Sinerji ücretsiz numaralandırma  hizmetini kullanarak artık coğrafi numara  ve konumdan bağımsız 0850 ‘li numara bloklarımızdan kendinize yeni bir numara alabilir ve avantajlı Sinerji hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tahsis Edilen Sabit Numara Nasıl Kullanılır?

Tahsis edilen sabit numara, VOIP teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir. Numaranız internet üzerinden hizmet vereceği için ip tabanlı bir yapıya (Ip Santral, Ip Telefon, PC-kulaklık vb.) sahip olmanız gerekir. 0850 ‘li numara tahsis etmek isteyen çağrı merkezleri için ip santral sistemi kullanılması önerilir. Bireysel kullanımlar için numaranızı cep telefonunuza yada başka bir sabit numaranıza yönlendirebilirsiniz. Bu durumda gelen tüm çağrılar direkt olarak yönlendirilen numaraya gelecektir.

Çağrı Merkezleri ve Kurumsal Şirketlerin Tercihi 0850 Numaralar!

0850 ‘li numaralar, son dönemlerde özellikle bünyesinde çağrı merkezi bulunduran kurumsal firmalar tarafından 444 ‘lü numaraların yerine tercih edilmektedir. 0850 ‘li numaraların 444 ’lü numaraya göre, maliyet açısından ve teknolojik açıdan çeşitli avantajları bulunmaktadır.

Sinerji yeni sabit numara tahsisinin avantajları nelerdir?

·         Numara almanın herhangi bir tahsis, kurulum veya abonelik ücreti yoktur. İlk kullanım maliyeti sıfırdır.

·         Aylık sabit ücret uygulaması yoktur. Tamamen ücretsiz bir servistir.

·         Size tahsis ettiğimiz yeni numaranız üzerinden eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. (İnternet hızınıza bağlı olarak.)

·         Farklı projeleriniz için birden fazla numara alabilirsiniz. Size tahsis edilen tüm numaralar aranan numaranız bilgisi eşliğinde mevcut hesabınıza yönlendirilir. Böylelikle santralinizde aranan numaranıza göre senaryolar oluşturabilir, birden fazla proje çalışabilirsiniz.

·         Sanal numaranıza ücretsiz telesekreter servisi.

·         Tahsis edilen numarayı istediğiniz mobil veya sabit numaraya yönlendirme.

0850 ‘li veya Coğrafi numara nasıl alınır?

Ücretsiz 0850 ‘li numara almak için Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

 

Sinerji Müşteri Hizmetleri / 0850 660 0 660